Jakie badania diagnostyczne wykonać?

JAKIE BADANIA DIAGNOSTYCZNE? Czasami przydarza mi sie zatrzymanie serca na sekunde i ucisk w gardle. Zazwyczaj na silowni, ale tez w chwilach relaksu. 6 lat temu mialam usg serca i bylo ok Pol roku temu bylam w szpitalu, zaczal mnie piec zoladek i mialam ciagle skurcze zoladka, jakby ktos go sciskal piescia przez 3 dni. Bralam ranitidin przez miesiac i bylook, chociaz czasem cofa mi sie tresc zoladkowa po posilku. Bola mnie tez nerki czasem, silne napadowe klucie. Mialam ataki paniki 6ms temu

Szanowna Pani, proponuję skonultować się z lekarzem psychaitrą. Jeśli wykluczycie badaniami somatyczne (fizyczne) przyczyny Pani dolegliwości, będzie wielce prawdopodobne, iż mają one podłoże psychiczne. Wtedy zapewne lekarz zaleci leki psychiatryczne i psychoterapię.
Pozdrawiam

Witam, radziłbym Pani udać się w trybie pilnym do psychoterapeuty po poradę. Ewentualnie może Pani skorzystać z konsultacji online u mnie.
Pozdrawiam miło