Jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu po zdjęciu szyny gipsowej?

Jakie ćwiczenia mam wykonywać w domu po zdjęciu szyny gipsowej ( usunięto haluks), aby móc znów chodzić? W stopie mam druty będą wyciągane w przyszłym roku. Mam problem stanąć na tą stopę może są jakieś ćwiczenia pomagające.

Witam,

Najlepiej skonsultować program podczas rehabilitacji lub podczas spotkania z fizjoterapeutą, ponieważ wtedy ma Pani pewność, że udzielona porada będzie profesjonalna, a przede wszystkim bezpieczna.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki
Aleksandra Erdmann