Jakie jest leczenie problemów z kręgosłupem?

Witam Kręgoałup skrzywiony nieznacznie prawoboczne .Trzony maja prawidłową wysokość .Zmiany zwyrodnieniowe Medic II i osteochondroza nadżerkowa blaszek granicznych oraz osteofitoza przy obniżonym i odwodnionym krążku m-k L5-S1.Poziomy Th 12 - L4 bez patologii.Odwodniony krążek m - kręgowy L4-L5 bez przepukliny.Na poziomie dysakopatii L5-S1 rozlana wypuklina krążka m-k nie powoduje w spoczynku istotnego ucisku nerwów na kanale kręgowym i otwartym m - kregowych.Stenozy kanału kręgowego i otworów m-kregowych nie wykazano .Stożek rdzenia i ogon kości bez patologi. PANIE DOKTORZE PROSZE MI TO WYJASNIC LUDZKIM JEZYKIEM I JAKIE MAM MOZLIWOSCI LECZENIA ,OPERACJA? JAKIE RYZYKO ?CZYM MI TO WSZYSTKO GROZI ?CZY BEDE NA WÓZKU? Z GÓRY DZIEKUJE ZA ODP ANNA

Musi Pani pójść z wynikami badań do neurochirurga, który w zależności od Pani dolegliwości bólowych, a przypuszczam że te są spore, znajdzie właściwy sposób leczenia operacyjnego.