Jakie leki brać na ból żołądka?

jakie leki brać na ból żołądka moja mama ma chorą dwunastnicę i jakie leki brać na chorą dwunastnicę

Lek. Katarzyna Szymczak

Wszystko zależy od przyczyny bólu, zwyczajowo na dolegliwości trawienne stosuje się krople żołądkowe lub preparaty zobojetniające kwas żołądkowy z grupy IPP lub H 2 blokerow. Sugeruję jednak wizytę u swojego lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam