Jakie są konsekwencje zmieszania pseudoefedryny z alkoholem?

Witam. Dwa dni temu zachowałem się lekkomyślnie i nieopatrznie zmieszałem pseudoefedrynę z alkoholem. Rano zażyłem tabletkę Apselanu, po południu następną, a późnym wieczorem wypiłem butelkę wina. Może półtora. Czy powinienem konsultować się z lekarzem? Dodam, że nigdy nie miałem problemów z wątrobą i unikam takich połączeń.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli są jakiekolwiek objawy które Pana niepokoją proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego , i na przyszłość proszę koniecznie nie stosować takich połączeń