Jakie są metody leczenia po zabiegu usunięcia migdałków?

Dostałem skierowanie na usunięcie migdałków podniebiennych. Jestem sportowcem i zależy mi na jak najszybszym powrocie do pełnej aktywności fizycznej, stąd moje pytanie: Jakie są najnowocześniejsze/najlepsze metody tonsillektomii? Chodzi o to, żeby przerwa po zabiegu była jak najkrótsza.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana wizyta u laryngologa sadze ze zbyt wielu nowych technik nie ma