Jakie są zalecenia przy złamaniu ręki w nadgarstku?

Witam serdecznie. Mam 33 lata. 30 lipca br złamałam rękę w nadgarstku (złamanie AO-A3 podejrzenie złamania kości łódeczkowatej). Kość nastawiono, założono gips. Dziś byłam na pierwszej kontroli. Lekarz po wykonaniu i porównaniu zdjęć rtg z (po repozycji i z dziś) stwierdził przesunięcie ale nic więcej nie powiedział tylko kazał przyjść na kolejną kontrolę za tydzień. Czy to normalne? Czy nic się z tym nie robi? Dodam że ręka po dwóch dniach od nastawienia już nie bolała a dziś po tej kontroli znowu mnie boli i czuję ucisk pod gipsem. Być może to z powodu panujących za oknem upałów. Martwię się. Co mam o tym myśleć?

Lek. Michał Lenard

Trudno na podstawie Pani opisu powiedzieć coś konkretnego. Nie wiadomo o jakie przesunięcie chodziło lekarzowi. Sugeruję zastosować się do jego zaleceń i zapytać o to podczas wizyty kontrolnej. Pozdrawiam!