Jakie sposoby na skuteczne rzucenie palenia?

Bardzo mi zależy na pozbyciu się nałogu palenia tytoniu! Czy można mi pomóc?

Witaj !
Jest wiele terapii oduczających palenia, proszę znaleźć w internecie i zobaczyć co do pana przemawia lub umówić się z psychologiem - terapeutą o uzależnień i spróbować z nim popracować.
Pozdrawiam

Rzucenie palenia jest możliwe. Zarówno we własnym zakresie, jak i z pomocą psychologa. Jeśli potrzebuje Pan wsparcia, warto skorzystać z usług gabinetów psychologicznych. Pomogą w zbudowaniu motywacji i doradzą najskuteczniejsze -dla Pana konkretnie- metody.