Karmienie 2-miesięcznego dziecka piersią przy grypie żołądkowej

czy karmic 2- miesieczne dziecko piersią przy grypie żołądkowej? i czy mogę stosowac jakies leki

Milena Lubowicz

Proszę karmić, dziecko dostanie w ten sposób przeciwciała. Nie wiem dokładnie jakie ma Pani objawy, ale przy biegunce i wymiotach proszę pamiętać o nawadnianiu organizmu, stosować doustne płyny nawadniające np. Orsalit, Gastrolit i probiotyk np. Enterol czy Acidolac. Jeżeli Pani gorączkuje proponuję preparaty paracetamolu.
Pozdrawiam