Kaszel i ból klatki piersiowej

Witam mam 12 lat. Od ok 2 tygodni kaszle caly czas boli mnie klatka piersiowa najbardziej dolna czesc przez jeden dzien mialem goraczke 38,1 jednak po zastosowaniu leku spadła i od tygodnia utrzymuje sie na rownym 37 najbardziej klatka boli mnie gdy oddycham głeboko i sie poruszam jaki jest powod tych dolegliwosci
12 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją dróg oddechowych. Powinnaś poinformować o swoich dolegliwościach rodziców. Wspólnie udajcie się do lekarza, który wdroży odpowiednie leczenie.