Kłopoty z nadciśnieniem i tachykardia

Witam! Mam 27 lat i klopoty z nadciśnieniem. Szereg badań(badanie krwi, echo serca, monitor ekg i ciśnienia, próba wysilkowa, badania tarczycy) nic konktetnego nie przyniosly. Jedynie stwierdzono tahykardie. Biorę b-adrenoblokator, po którym spada częstotliwość bicia serca, ale rośnie dolne ciśnienie. Co to może być i ewentualne jakie badania są potrzebne. Lekarz rodzinny zaleca dodanie jeszcze jednego leku na nadciśninie, co powoduje zbytnie obniżenie ciśnienia i pogorszenie sapoczucia.

POdał Pan zbyt mało informacji o charakterze nadciśnienia.
Lekarz rodzinny znający historię choroby na pewno dobierze właściwe leczenie odpowiednie do typu nadciśnienia.