Kołatanie serca przy niedoczynności tarczycy

witam, od lipca leczę się na niedoczyność tarczycy TSH w normie, anyty TPO 638.Najpierw brałam EUTHYROX 25, teraz od dwóch tygodni biorę 37,5. Mam dusznośći,zatyka mnie w gardle, jestem osłabiona aż chce mi się wymiotować. Poza tym często mam też kołatania serca.Proszę o pomoc, ponieważ miałam robione EKG i wszystko jest w porządku, chyba że to jakaś przyczyna kręgosłupa, bo mam zrobiony RTG piersiowy i wykazało mi jakieś guzki Schmola .Czy to coś poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane przyjmowanymi lekami. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.