Kolka nerkowa i wynik badania USG

Witam. Miesiąc temu byłam na pogotowiu z kolką nerkową, a tydzien temu na USG i na lewej nerce mam jakieś wypuklenia do rdzenia tak pisze na wynikach, co to może znaczyć ? bo lekarz nic nie powiedział. Dodam ze czesto mnie cos uciska po lewej stronie. Pozdrawiam

Witam. Najprawdopodobniej są to zmiany warstwy korowo-rdzeniowej nerki nie mające większego znaczenia klinicznego. Myślę że jeśli lekarz POZ nie skomentował wyniku nie ma powodów do niepokoju.