Krew w uchu a powiększone migdały

drogi Panie doktorze mój syn od zawsze choruje na migdały chociz oststnio tzn 2 lata już mniej ponieważ miał wycięty trzeci migdal.problem polega na tym ze od 2 miesięcy syn ma bardzo duże migdały i pojawiła się krew w uchu która jest cały czas nie jest jej dużo i jest wyschnieta no ale jest. migdały sa duże lecz nie jakos strasznie czerwone. syn ma 9 lat je i pije normalnie nie ma goraczki. miał podany dwa razy antybiotyk i niepomógł . bardzo proszę o pomoc bo lekarze w Uk twierdza ze jest ok

Już sama krew jest objawem niepokojącym. Może być to polip krwawiący. Należy również wykluczyć mononukleozę zakaźną. Kontakt z laryngologiem konieczny. Dla Anglików zawsze jest ok.