Laparoskopowe usunięcie woreczka żółciowego a rozszerzanie diety

Witam, Jestem 5 tydz po laparosk. usunięciu woreczka, nie mam stałych bóli, ale zdarzyło się 2 dni temu po położeniu się - 2 razy po sobie bardzo silne , przeszywające ukłucie w okolicach prawego żebra. Dodam, że raz na jakiś czas czuję lekki ból, dyskomfort w tamtej okolicy i raczej nie wiążę tego z przyjmowanym jedzeniem, po prostu czasem lekkie gniecenie, ale to mija. Nie gorączkowałam,jedynie od momentu rozszerzania diety mam wieksze wzdecia/gazy. Czy to normalne po ponad 1 mies od operacji

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza chirurga lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.