Maści na żylaki u 13-latki

Moja córka ma 13 lat i ma wielkie żyły na nogach ja miałam zylaki i boję się o nią czy są na to jakieś maści

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy należą do niepokojących w tym wieku. Proszę zgłosić się z dzieckiem do pediatry. Lekarz oceni klinicznie czy są powody do niepokoju - czy wskazana jest dalsza diagnostyka lub leczenie.