Masywne przyścienne pogrubienie śluzówki ze zmniejszoną powietrznością

Prosba o interpretacjie Opisu RTG zatok.W zatoce lewej szczekowej masywne przyscienne pogrubienie sluzówki ze zmniejszona powietrznoscia zatoki.w swietle 2owalne cienie(materiał stomatologiczny???).przyscienne pogrubienie sluzówki w zatoce prawej szczekowej.zatoki czołowe powietrzne.Zrobiłam rtg zatok bo okolo 2lat mam doczynienei z sciekaniem wydzieliny po scianie gardla i kilka razy pobolewal mnie policzek,.tragedi nie bylo,nie mialam ostrego zapalenia a tu taka niespodzianka.jestem z LUblina

Ja też jestem z Lublina ale teraz pracuję nieco dalej. Weź te badania i przyjedź do Annopola. Czeka Cię leczenie operacyjne w dobrym ośrodku klinicznym.