Możliwość samodzielnego ustalania dawki leku Euthyrox przy chorobie Hashimoto

Witam mam pytanie czy jak mam Hashimoto i lekarka mi przepsała euthyrox88 to powinnam to brac? ja się po tym że czuje jestem rozdyocona i zle widze tzn obraz mi skacze zle samopoczucie mam.wczesniej brałam 75 i tez się zle czułam dlatego lekarz przepisala mi 88 alr to mi nie pomaga to sprawdziłam czy nizsza dawka mi cos pomoze i rzeczywiście lepiej się czuje ale nie wiem na jak długo.prosze mi powiedzieć czy dawki mogę sobie sama ustalać bo przecież lekarz nie był w stanie mi wyliczyć.
Lek. Tomasz Budlewski

Zwykle leczenie się na własną rękę nie wychodzi na dobre pacjentom. Dlatego proponuję udanie się do endokrynologa, nie koniecznie tego samego i opowiedzenie całej sytuacji oraz prób modyfikacji leczenia. Tylko po bezpośrednim zbadaniu lekarz może zdecydować o modyfikacji leczenia. Pozdrawiam