Naczyniak wątroby i ból

Witam! Dzis dowiedzialam sie ze mam naczyniaka na watrobie. Czy to jest powod do niepokoju? Czesto odczuwam bol w tym miejscu gdzie jest naczyniak.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna pani, naczyniak jest splotem nieprawidłowo poszerzonych naczyń. Objawy i sposób leczenia zależą od wielkości zmiany. Proszę skonsultować, czy istnieje konieczność operacji z lekarzem prowadzącym, który zna wielkość naczyniaka i oceni dolegliwości. Pozdrawiam