Nagłe zasypianie po alkoholu

Mam pytanie tego typu gdy wypije alkohol to zasypiam ale nie w taki sposób kontrolowany tylko tak jak bym tracił przytomność co mi może być ? uprzedzam pytania pije okazyjnie i nigdy nie nadużywałem alkoholu

Witam... to pytanie raczej do lekarza rodzinnego niż psychologa. Odpowiedź wymaga też przeprowadzenia badań laboratoryjnych. Proszę więc skorzystać z wiedzy i umiejętności lekarza rodzinnego pod opieką którego Pan się znajduje. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Wszelkie środki psychoaktywne (w tym alkohol) oddziałują na ośrodkowy układ nerwowy i mogą w niespodziewany i nieprzewidywalny sposób wpływać na zachowanie, świadomość, postrzeganie, nastrój, kontrolę nad sobą, pamięć itp. Nie można przewidzieć swojej reakcji na alkohol, nawet przy piciu okazjonalnym.

Pozdrawiam!

Wskazana wizyta u lekarza neurologa lub psychiatry.
Możliwość atypowego upojenia alkoholowego, występują wtedy zachowania zaskakujące, bywa, że niebezpieczne...
Należałoby zaprzestać picia alkoholu, bo zmienia się reakcja na upojenie i to jest niepokojące.
Pozdrawiam. Jw