Napięcie mięśni w udzie po rekonstrukcji ACL

Witam. Kilka dni po rekonstrukcji ACL poszedłem się umyć do wanny. Wstajac z niej napiołem miesnie w udzie i coś strzeliło pod kolanem w udzie. Cały czas ciezar ciała był na zdrowej nodze. Teraz mam dylemat co mogło się stać. może ktoś pomoze. .

Szanowny Panie, najprawdopodobniej, jeżeli cały ciężar spoczywał na nieoperowanej kończynie, nie stało się "nic"( naciągnięcie przyczepów mieśniowych, przeciążenie itp). Proszę prowadzić zleconą rehabilitację. Jednak jeżeli ból będzie utrzymywał się nadal przez okrez dłuższy nic 5-7dni od opisanego incydentu - proszę zgłosić się na badanie kontrolne do ortopedy, który Pana operował. Pozdrawiam