Narośl wykryta w usg dopochwowym

Witam , własnie dzisiaj przy okazji rutynowych badań kontrolnych u ginekologa zrobiono mi usg dopochwowe i przy okazji lekarz wykrył jakąś narośl 1,5-2 cm , skierował mnie od razu do urologa i powiedział mi właśnie że prawdopodobnie przejdę cystoskopie , czy po tym badaniu trzeba zostać w szpitalu ? trochę się boje bo mam dopiero 34 lata , szczęście w nieszczęściu że miałam pełny pęcherz podczas wizyty ... słyszałam że wystarczy tylko znieczulenie zewnątrzoponowe lub podpajęczynkówkowe

Lek. Artur Jeliński Urolog

Cystoskopie u kiobiet wykonuje sie bez znieczulenia jest to badanie bez konieczonsci pobytu w szpitalu trwa ok 1-5 minut no chyba ze ktos chce pania odraqzu operowac,