Niedoczynność tarczycy i przybranie na masie

Witam! Czy mogłabym prosić o interpretację wyników badań? Mam 24 lata, 86 kg (przez rok przytyłam 30 kg) i niedoczynność tarczycy. Moje wyniki: Glukoza na czczo: 99,72 (mg/dl) Po 1 godzinie: 188,64 Po 2 godzinach: 121,68 Insulina na czczo: 29,0 (uIU/ml) Po 1 godzinie: 324,8 Po 2 godzinach: 455,8

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badania mogą wskazywać na insulinooporność. Wskazana konsultacja z endokrynologiem.