Niedoczynność tarczycy u 5-letniego dziecka a obniżone napięcie mięśniowe

Witam ,jestem mamą ktora ma córeczke 5 lat chorująća na wrodzoną niedoczynnośc tarczycy.ma przy tym obnizone napięcie mięsniowe,jest wiotka i ma zaburzenia równowagi.chodzi ale ciezar caly przenosi na mnie gdy trzymam ja.miala juz 2-razy rezonans glowy robiony ale nic tam nie wyszło.cwiczymy i jezdzimy po turnusach ale od 2-lat efektow w stabilnosci zadnych nie widze:(.juz nie wiem co poczac a oni nie chca innych badan robic!taka njej uroda mowią!kpina.martwie sie czy czasem gdzies raka niema?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jednym z objawów wrodzonej niedoczynności tarczycy jest obniżone napięcie mięśniowe. Jeżeli badanie kliniczne oraz badania dodatkowe niczego nie wykazują myślę, że Pani obawy o nowotwór są nieuzasadnione.
Pozdrawiam