Nieoperacyjne wypełnienie zagłębienia na środku nosa a perforacja przegrody

Witam, chciałabym wypełnić nieoperacyjnie drobne zagłębienie na środku nosa (wzdłuż) na dole, czy perforacja przegrody nie będzie stanowić ewentualnej przeszkody do zabiegu i jaki jest orientacyjny koszt? oraz trwałość efektu Dziękuję

nie bedzie stanowicz, zabieg polecany przeze mnie jest z kwasem hialuronowym, efekt nietrwały na kilka miesięcy ale za to może pani zobaczyc czy jest ok ewentualnie po czasie sie rozmyslic i wszystko wroci do normy, potem mozna dopiero widzac efekty zdecydować się na trwały wypełniacz

Witam należy udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej i lekarz obejrzy zagłebienie , będzie wtedy wiedział ile będzie materiału potrzebnego do jego wypełnienia. 1 ml preparatu to koszt około 1300zł