Niepohamowany apetyt i chęć ciągłego jedzenia

Od stycznia 2014r. z Natur Hosue dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie schudłam 18 kg i choć z trudem utrzymywałam to do niedawna, ale w tej chwili błyskawicznie przybyło mi prawie 4 kg, a mam tak niepohamowany apetyt, że najchętniej jadłabym bez przerwy, bo mój mózg nie rejestruje faktu, że jadłam i jestem najedzona, ciągle i bez przerwy chce mi się jeść!!! Nie umiem tego opanować,żołądek pęka od nadmiaru więc biegnę wymiotować i jem dalej !!! Pomocy!!! Crissi

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska