Nieprawidłowości w wyniku badania EKG

Witam! Mam 21 lat. Ostatnio robiłam badania do pracy i w EKG pojawił się blok prawej odnogi p. Hisa (chyba niepełny, ale nie jestem pewna). Dodam, że leczę się na Hashimoto i jestem osobą podatną na stres. W związku z sercem raczej nie odczuwam żadnych dolegliwości. Czy mam powody do niepokoju? Czy mogę poczekać miesiąc do wizyty u kardiologa i czy przez ten czas mogę uprawiać sport (bieganie 3-4 dni w tygodniu po 5 km dziennie i jazda na rowerze od czasu do czasu)?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy aktywność fizyczna powodowała jakies dolegliwości? proponuję udac się do lekarza kardiologa i postepować zgodnie z jego zaleceniami.