Niespokojne noce u 4-miesięcznego synka

Witm. Mój syn ma 4 miesiące i od kilku dni wierci sie całe noce. budzi się co chwilę i chce smoczka, jak ma juz tego smoczka to i tak sie wierci kręci głową , zresztą cały chodzi nogami też rusza i rączkami. nie wiem juz co mam zrobic padam ze zmeczenia...prosze o pomoc. lekarz powiedzial ze nim mu nie jest ale ja to mozliwe? przeciez zdrowe dziecko ktore ma sucho jest najedzone i nic go nie uwiera to spi nawet jesli w nocy e to chociaz między karmieniami śpi spokojnie. POMOCY

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dziecko jest niespokojne cały czas, nie śpi, długotrwale płacze to proszę ponownie udać się do lekarza. Bez badania dziecka ciężko jest cokolwiek więcej napisać.