Niewielka akcentacja naczyń w kierunku szczytu płuca lewego w wyniku RTG klatki piersiowej
Witam ! Kilka dnia temu robiłam RTG klatki piersiowej oto opis : Niewielka akcentacja naczyń w kierunku szczytu płuca lewego . Co to może oznaczać, czy to coś groznego ? Proszę o odpowiedz .

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Przedstawiony wynik może wynikać z zapalenia miąższu płuc lub niewydolności krążenia .