Noszenie rajstop uciskowych

jestem po operacji zylakow,zabieg mialam w piatek 24 pazdziernika.czy mozna prowadzic auto i wychodzic na zewnatrz czy raczej zostac w domu? jesli tak to jak dlugo? kiedy zaczac nosic rajstopy uciskowe?

Zalecenia po operacji żylaków kończyn dolnych zależą od metody, którą była Pani leczona. Generalnie nie ma przeciwwskazań do prowadzenia samochodu. O długości noszenia wyrobów uciskowych decyduje chirurg, który przeprowadził operację, jednak polecam nosić je minimum miesiąc po zabiegu (zakładamy rano na cały dzień, na noc ściągamy).