O czym może świadczyć ból podbrzusza po gastroskopii?

Miałam gastroskopie, w wynikach mam napisane ze Śluzówka wpustu- zapalenie przewlekłe średniego stopnia, H. pylori (-) uj. Kilka dni temu bolało mnie mocno w lewym boku, wczoraj całe dolne podbrzusze. Jak poszłam do lekarza rodzinnego to powiedział mi ze zdrowa jestem

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie ftp pani dolegliwości i dokładne badanie fizykalne. Może pani wykonać badanie USG jamy brzusznej i skonsultować się z gastroenterologiem, ale równie dobrze może być tak jak stwierdził pani lekarz pierwszego kontaktu i badania nic nie wniosą. Warto również udać sie na wizytę do ginekologa jeśli w dłuższym czasie nie była pani badana.