O czym świadczą bardzo silne bóle brzucha?

Mój ojciec od pół roku ma bule brzucha praktycznie dziennie są one silne na dzień dzisiejszy doszło mrowienie rąk nóg ból głowy lekkie omdlenia .Miał badane płuca gastroskopie badanie krwi ekg wszystko ok obecnie jest w szpitalu i nikt nie wie co mu jest .Wiem że podczas badania przez lekarza miał twardy brzuch i nie dał się dotknąć tak go boli

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele . Sadze ze może być wskazane Tk jamy brzusznej