O czym świadczy suchość pochwy, nawet w fazie podniecenia?

Witam:) Mam 19 lat i współżyję reguralnie z moim facetem, od kilku dni nasz seks jest dla mnie bardzo bolący, mam suchość pochwy, nawet w fazie podniecenia, wiec pewnie dla tego boli, do tego bolące piersi i wieczom przy oddawaniu moczu jest on jak woda.. Aktualnie czekam na okres ktory powinien dzis być. Może t0 byc cos powaznego?

Najczęściej suchość pochwy wiąże się z wahaniami poziomu estrogenów. U pewnej grupy kobiet suchość pochwy występuje przed okresem, kiedy naturalnie spada poziom estrogenów - jest to zupełnie normalne zjawisko. Proszę wtedy sięgnąć po lubrykanty. Pozdrawiam serdecznie!

http://www.slomka.org/