O czym świadczy wynik spoczynkowego EKG?

Witam Dwa dni temu zrobiłam ekg spoczynkowe. Badanie wykazało: rytm zatokowy prawidłowo częsty, cechy poszerzenia prawego przedsionka, pq-210 ms-blok A -V I-go stopnia. Czynność serca 79/min. Mam 31 lat. Nie uprawiam systematycznie sportu. Jestem raczej zdrową osobą. Nie pije i nie pale papierosów. Czy powinnam się martwić takim wynikiem? Co mam dalej robić?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizualna ocena ekg. proszę udać się dolekarza rodzinnego.