Obrączkowate zacienienie w części bocznej głowy prawej kości udowej

Witam mam pytani byłam dzis po odbiór wyników z rtg biodra i dostałam takie coś ;w części bocznej głowy prawej kości udowej wyodrębnia się obrączkowate zacienienie śr ok 1,1cm -torbiel ? prosze o porade o co chodzi Bardzo dziękuje za odpowiedz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam wizytę u lekarza zlecającego badanie celem dokładnej oceny wyniku. Trzeba ocenić Pani stan kliniczny i w razie czego wykonać dodatkowe badania obrazowe, które mogą być bardziej czułe. Pozdrawiam