Omdlenia u 13-latki
Witam. Mam problem z moja 13-letnia corka. Z niewiadomych powodow mdleje i co dziwniejsze podczas tych omdlen sztywnieje. wszystkie badania ma w normie,miala robiony RM,ktory tez wyszedl dobrze. Czy moze to byc spowodowane tzw. dorastaniem,dojrzewaniem,a moze jest to na tle nerwowym? Prosze pomozcie mi,bo juz nie wiem co mam robic,w szkole mdleje,w kosciele tez... Moze jest jeszcze jakies badanie,ktore mozna jeszcze zrobic? Jestem zrozpaczona...

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości mogą mieć podłoże psychogenne. Warto udać się z córką na wizytę do specjalisty psychiatry.