Operacja krzywej przegrody nosowej a duża kość w zatokach

Witam mam pytanie do laryngologa od 15 lat mam problem z zatokami,moje zatoki szczękowe nie nadawały się już do leczenia i skierowano mnie do szpitala,zrobiono mi operację i stwierdzono że jest duża kość a małe światło.Przegroda nosowa jest krzywa mam problem z katarem,miałam kiedyś przebite z jednej strony zatoki teraz jak zacznie lecieć z nosa to nie mogę zatrzymać muszę wziążć tabletki idę tylko na clemasten,swędzą mnie oczy,mam problem z oddychaniem,czy operacja krzywej przegrody pomoże

Szanowna Pani,

oceny stanu przegrody i mozliwosci jej skorygowania mozna dokonac JEDYNIE po osobistej konsultacji z lekarzem.
Zapraszamy na konsultacje do naszej kliniki - z aktualnym badaniem tomografii komputerowej zatok.