Opis RM kręgosłupa a konieczność operacji

W jednym z zapytań podałem opis z RM. Dla przypomnienia wypuklinymiędzy L1L2,L2L3,L3L4, Niewielka przepuklia L4L5 i przepuklina L5S1 uciska na nerwy po prawej stronie Objawy: ból w udzie posladku i okolicach kostki nogi prawej. Zdrętwiałe dwa zewnętrzne palce tej nogi. Ból lekki nasilajacy się po spacerze ustepujacy po odpoczynku.lekki dyskomfort przy próbie stanięcia na palcach. częste lekkie nietrzymanie moczy w nocy. Czy to już operacja czymożna jeszcze walczyć o zdrowie?

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z neurochirurgiem. Operacja może okazać się konieczna na tym etapie choroby.