Opuchnięta noga i leki bez recepty

MAM OPUCHNIETA LEWA NOGE OD 3 DNI MAM PROBLEM Z KRAZENIEM JAKIE MOZNA TABLETKI BEZ RECEPTY WYJEZDZAM DO WIELKIEJ b. dopiero 31stycznia co robic martin hallmam 68 i problem z wpisaniem daty

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywany objaw może być objawem zakrzepicy i wskazany jest kontakt z lekarzem. Powikłania mogą być bardzo niebezpieczne i nie wskazane jest leczenie choroby "na własną rękę".