Osłabienie, senność przy grypie żołądkowej

witam podejrzewam u siebie teraz grype zoladkowa bo moje dziecko mialo jak sobie poradzic jestem taka slaba senna i nadodatek sama z dzieckiem

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać do lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci właściwe leczenie. Do czasu wizyty proszę dbać o przyjmowanie dużej ilości płynów, ew. spożywanie preparatów typu Orsalit.