Patologiczne Q w II i III iaVF na EKG

Bylem dzis na EKG - wynik patologiczne Q w II i III iaVF. Z sercem nic sie nie dzialo dopoki sie nie dowiedzialem o tym. Odkad sie dowiedzialem o tym lekko boli mnie lewa piers. B. mozliwe ze mam nerwice bo mam fascykulacje, drzenia rak czasem, boje sie chorob mam ucisk w zoladku a badania sa ok. Z EKG jednak cos nie gra. Blagam odpiszcie cokolwiek uimowilem sie do lekarza na poniedzialek ale ja zwariuje strasznie sie nakrecam az sie rozplakalem jak sie dowiedzialem o jakiejs patologii.

Witaj,
Proszę to ,co Pan pisze przekazać lekarzowi,gdzyż słowa rzeczywiście mają dużą moc,szczególnie,gdy jest się wobec nich bezbronny ,oczekujący "najgorszego".I teraz znów pracuje Panu wyobrażnia i katasrofizm.Na chwilę obecną potrzebne Panu towarzystwo osób pozytywnych,neutralizujących ten strach.Nie skierowano Pana na OIOM,więc widocznie nie ma powodów do paniki.
Pozdrawiam.