Pęcznienie języka i bóle gardła i krtani

milo pozdrawiam mam taki pewien objaw tz pecznieje mi jezyk i robi sie szorstki oraz boli gardło i krtan jeszcze do tego mam klopoty z oddychaniem powazne kiedy nastepują te objawy to takze wykreca mi całe ciało biore leki chlorprothixen 15mg od 3 tygodni czy te objawy mogo byc od leku czy na tle nerwowym nie zawsze tak jest co mam zrobic nastepna wizyta do lekarza jest 11.11.2014 a tak wogóle to czasami i leki powodujo zaburzenia jak tu zyc dziekuje i pozdrawiam

Objawy te mogą być od tego leku ale mogą też być spowodowane przez chorobę którą aktualnie leczysz. Przeczytaj dokładnie ulotkę tego swojego leku i postaraj się o wcześniejszą wizytę u lekarza. .