Podjęcie pracy a terapia psychoanalityczna

Witam, co mam zrobić? Chodzę rok na terapię psychoanalityczną. Ale teraz zaczynam pracę i będę w innym mieście. Czy terapeuta zgodnie z etyką powinien mi dopasować nowe godziny? Przecież muszę pracować...

Dzień dobry,

to już wymaga indywidualnych ustaleń z terapeutą i tego czy ma inne godziny, które również Pani będą odpowiadać. Natomiast w moim rozumieniu - jeśli nowe godziny zostaną ustalone - powinny być to terminy stałe zarówno co do dnia, jak i godzin sesji.

Z poważaniem
Adam Zajączkowski