Podkolanówki odciskowe przy owrzodzeniach żylaków

Mam owrzodzenia żylaków stosuje unigel apotex na to bactigras oraz podkolanówki uciskowe 2 stopien nacisku rana była zainfekowana zauważyłem ze po kilku godzinach okład jest mokry rana pokryta jest jasna błona nie wiem czy to prawidłowo czy nie sporadycznie rana jakby ciągła proszę o pomoc wizytę mam za 4 tygodnie

Witam. Leczenie zależne jest od wielu czynników - stopnia (nie)wydolności żył oraz rozległości owrzodzenia. Są nowoczesne opatrunki jak choćby z najnowszych AquacelAg+extra (firmy ConvaTec)- do rany i przykryty granuflexem. Taki opatrunek zmieniany może być co kilka dni(2-3). O wszystkim jednak powinien zdecydować leczący chirurg po obejrzeniu rany.

Bez zbadania nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Proszę udać się na wizytę warunkowo wcześniej , tzn, jak najszybciej!!! zż