Pogłębienie lordozy odcinka lędźwiowego kręgosłupa w pozycji leżącej

witam,dostalam wyniki badania mri dolnego odcinka kregoslupa.. oto opis:\Afunik: pogłębienie lordozy odcinka lędźwiowego kręgosłupa w pozycji leżącej t{ÓŹńłcznePrawidłowe ustbŃienie kościkrzyżowej. Bez cech spoczynkowej niestabilności.Umiarkowane zmianv zwyrodnieniowe krążka m_k L4_L5 Wyraż_ole zmnĘszeniem jego uwodnienia i nieznaiznie'wysokości, niewielkie krązkow m-k L3_L4 i l5_S1.ŃióźńJczńó zńlińiżwvródńieniowe w stawach m-k od L3 do 51 z pzerostem w. żółtych.Na wvs. L3- L4 szerok

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani pełnego wyniku, co uniemożliwia wiarygodną interpretację. Opisane w wyniku nieprawidłowości świadczą jednak o chorobie zwyrodnieniowej. Wynik powinien zostać oceniony przez lekarza, który zlecił wykonanie badania.