Pogrubienie tkanek miękkich tylno-górnej ściany nosogardła w rzucie 3 migdałka
wynik rtg 4 latki niewielkiego stopnia pogrubienie tkanek miękkich tylno-górnej sciany nosogardła w rzucie 3 migdałka z niewielka redukcja swiatła nosogardła na tym poziomie prosze o wyjasnienie wyniku

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania sugeruje powiększenie 3 migdałka, który zwęża światło nosogardła. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się na wizytę do specjalisty otolaryngologa.