Pomoc w interpretacji wyniku RTG klatki piersiowej
witam. potrzebuje sie dowiedziec co oznaczaja moje winiki rtg - Wzmożony rysunek oskrzelowy wokół wnek. Wneki naczyniowe.Serce w normie.Przepona wolna

MĘŻCZYZNA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Opis badania wskazuje na występowanie zmian wynikających z toczącego się procesu zapalnego lub wręcz odwrotnie ze zmian już pozapalnych w płucach. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z lekarzem prowadzącym (włączyć odpowiednie leczenie).