Problem z kłuciem serca u 24-latki

Witam. Zgłosiłam się do Lekarza z powodu pobolewanie w klatce piersiowej klociem serca. Wykonałam morfologię wszystkie podstawowe badania wyszły w normie. Echo serca super, holter 24 h tez super. Natomiast ekg wskazuje na zaburzenia przewodnictwa Srodkomorowego. Dlatego tez lekarz zlecił powyższe badania. Stwierdził ze w tamtym roku ekg wyszło takie samo porównał oba badania i powiedział ze widocznie tak mam od urodzenia i nowy rzeźba się martwic. Czy aby napewno? Czy ktoś może wyjaśnić co to i czy trzeba to kontrolować?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie odczuwa Pani objawów oraz nie ma wskaźników, które wskazywałyby na niedokrwienie mięśnia sercowego to należy się tylko regularnie badać u swojego lekarza pierwszego kontaktu.