Problem z wzdęciami, zgagą i odbijaniem po posiłku

Witam, Od dłuższego czasu mam wzdęcia, zgage oraz odbijanie po posiłku. Trzymam zdrowa diete i staram sie jesc lekkie potrawy. W przeciągu ostatnich 4 miesięcy bardzo wyszczuplalam, dużo cwicze, jednak moja waga wciaz stoi w miejscu. Od tygodnia dolega mi kłucie w sercu, nasila się ból podczas oddechu. Czuje zmęczenie jednakże pracuje w nocy od roku co może być powodem. Bardzo proszę o odpowiedź, jakie sugestię nasuwają się propo tych dolegliwości.

Szanowna Pani, być może jest to choroba refluksowa przełyku, proszę udać się do lekarza rodzinnego