Problem z zaparciami u 21-miesięcznego dziecka

Dzien dobry, mam problem mój Syn (21 miesiecy) ma problemy z zaparciami, problemy zaczeły się gdy musiał dostawać żelazo, karmie jeszcze Go piersią,

Witam. Proszę spróbować codziennie podawać dziecku starte jabłuszko, które dzięki dużej zawartości błonnika powinno pobudzić perystaltykę jelit. Dziecko powinno spożywać również duża ilość płynów. Z jego jadłospisu należy ponadto wyeliminować białe pieczywo, ryż, słodycze.